Tsubaki Kujou appears in Otoshiya: The Degenerator as an unsorted character with very long purple hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83233 |
|---|---|
| Name | Tsubaki Kujou |
| Other Names | 九条 椿姫 (くじょう つばき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Otoshiya: The Degenerator |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 90cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsubaki Kujou
Profile
Tsubaki Kujou is a character from Otoshiya: The Degenerator.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Purple hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |
20
15
Facebook 
Otoshiya: The Degenerator
Luna_Bakugo faved