|
☰ Links
|
|
| ID | 83416 |
|---|---|
| Name | Reika Sankouin |
| Other Names | 三皇院麗華(さんこういんれいか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Sei Gyaku R*pe Gakuen ~Ore no Seieki o Nekosogi Shibori Tsukusu Onna-tachi~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Rio Kisaka, 貴坂理緒, きさか りお |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 101cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reika Sankouin
Profile
Anime girl Reika Sankouin is a character from Sei Gyaku R*pe Gakuen ~Ore no Seieki o Nekosogi Shibori Tsukusu Onna-tachi~.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|
1
52
54
Facebook 
Sei Gyaku R*pe Gakuen ~Ore no Seieki o Nekosogi Shibori Tsukusu Onna-tachi~
SKyongmania faved