|
☰ Links
|
|
| ID | 84365 |
|---|---|
| Name | Kazuha Oumi |
| Other Names | 青海 一葉 (おうみ かずは) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Iinchou ☆ Paradise! ~Kaichou! Motto Tsuite Ikitaku Nacchau~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kazuha Oumi
Profile
Anime girl Kazuha Oumi is a character from Iinchou ☆ Paradise! ~Kaichou! Motto Tsuite Ikitaku Nacchau~.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Red hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated Code Geass: Lelouch of the Rebellion ★★★★
|

Facebook 
Iinchou ☆ Paradise! ~Kaichou! Motto Tsuite Ikitaku Nacchau~
SilverWolfKing rated