Karin Shinonome appears in Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~ as an unsorted character with very long white hair and yellow eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 84643 |
|---|---|
| Name | Karin Shinonome |
| Other Names | 東雲 香凛 (しののめ かりん) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | April 3 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 156cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Karin Shinonome
Profile
Karin Shinonome is a character from Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and White hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~ (2016)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
50
21
Facebook 