Chiyori Miyama is a character from Itsu made mo Ore wa Mama ni Koishiteru! featuring long blue hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84692 |
|---|---|
| Name | Chiyori Miyama |
| Other Names | 深山 千世梨 (みやま ちより) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Itsu made mo Ore wa Mama ni Koishiteru! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kasumi Yomogi, 蓬かすみ, よもぎ かすみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
| Age | 37 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chiyori Miyama
Profile
Chiyori Miyama is a character from Itsu made mo Ore wa Mama ni Koishiteru!.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Blue hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Weeb666999 joined |
SKyongmania faved One Piece Film: Strong World
|
SKyongmania rated One Piece Film: Strong World ★★★★★
|
18
12
Facebook 
Itsu made mo Ore wa Mama ni Koishiteru!
SKyongmania faved