|
☰ Links
|
|
| ID | 84784 |
|---|---|
| Name | Manami Momoi |
| Other Names | 桃井 愛美 (ももい まなみ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hara Katsu! 2 ~Kozukuri Ecchi de Onayami Kaiketsu~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Nene Tsukimori, 月森ねね, つきもり ねね |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 101cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 90cm |
| Age | 29 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Manami Momoi
Profile
Anime girl Manami Momoi is a character from Hara Katsu! 2 ~Kozukuri Ecchi de Onayami Kaiketsu~.
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and Purple hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|

Facebook 
Hara Katsu! 2 ~Kozukuri Ecchi de Onayami Kaiketsu~
SKyongmania faved