|
☰ Links
|
|
| ID | 84954 |
|---|---|
| Name | Akemi Orihara |
| Other Names | 折原 朱美 (おりはら あけみ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Itsu made mo Boku dake no Mama no Mama de ite! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yokote Kumiko, 横手 久美子, |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 101cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akemi Orihara
Profile
Anime girl Akemi Orihara is a character from Itsu made mo Boku dake no Mama no Mama de ite!.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Purple hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
14
12
52
Facebook 
Itsu made mo Boku dake no Mama no Mama de ite!