Anime girl Kazuha Shirosaki is a teen with to waist length gray hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85335 |
|---|---|
| Name | Kazuha Shirosaki |
| Other Names | 白崎 和葉 (そろさき かずは) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Under the Same Sky, Over the Rainbow |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kazuha Shirosaki
Profile
Anime girl Kazuha Shirosaki is a character from Under the Same Sky, Over the Rainbow.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Gray hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| anlessparky joined |

Facebook 
Under the Same Sky, Over the Rainbow