Fuuko Miyakura appears in Lucky Sukebe na Ore no Nichijou ~Bijin na Hahaoya to Miboujin ga Doukyo Shite Ore ni Sematte Kuru Ken~ as an unsorted character with very long brown hair and brown eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 88764 |
|---|---|
| Name | Fuuko Miyakura |
| Other Names | 美矢倉 楓子 (みやくら ふうこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Lucky Sukebe na Ore no Nichijou ~Bijin na Hahaoya to Miboujin ga Doukyo Shite Ore ni Sematte Kuru Ken~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fuuko Miyakura
Profile
Fuuko Miyakura is a character from Lucky Sukebe na Ore no Nichijou ~Bijin na Hahaoya to Miboujin ga Doukyo Shite Ore ni Sematte Kuru Ken~.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Brown hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Lucky Sukebe na Ore no Nichijou ~Bijin na Hahaoya to Miboujin ga Doukyo Shite Ore ni Sematte Kuru Ken~ (2015)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| 173737251418 joined |
50
21
Facebook 