Gilda is an unsorted character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! known for short blue hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 90284 |
|---|---|
| Name | Gilda |
| Other Names | ジルダ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuki Hinata, 日向結希, ひなた ゆき |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 97cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Gilda
Profile
Gilda is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blue hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Tomie joined |
23
19
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!