Irina Julizarenko is a character from Kyonyuu Fantasy Gaiden 2 featuring medium-length purple hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 90374 |
|---|---|
| Name | Irina Julizarenko |
| Other Names | イリーナ・ユリザレンコ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy Gaiden 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kei Mizusawa, 瑞沢渓, みずさわ けい |
| Tags | mole, v bangs, gradient hair |
| Personality | |
| Bust | 103cm |
| Cup Size | K |
| Height | 168cm |
| Waist | 63cm |
| Hips | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Irina Julizarenko
Profile
Irina Julizarenko is a character from Kyonyuu Fantasy Gaiden 2.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Purple hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Purple | (Blue) |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
37
19
63
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)