Natsuki Yukawa appears in Reijou Seisui Gakuen "Nande Anata no Mae de Oshousui o Dasanai to Ikenai no yo!" as an unsorted character with medium-length brown hair and purple eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 92134 |
|---|---|
| Name | Natsuki Yukawa |
| Other Names | 湯川 夏希(ゆかわ なつき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Reijou Seisui Gakuen "Nande Anata no Mae de Oshousui o Dasanai to Ikenai no yo!" |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Nozomi Yoneshima, 米島希, よねしま のぞみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsuki Yukawa
Profile
Natsuki Yukawa is a character from Reijou Seisui Gakuen "Nande Anata no Mae de Oshousui o Dasanai to Ikenai no yo!".
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Reijou Seisui Gakuen "Nande Anata no Mae de Oshousui o Dasanai to Ikenai no yo!"