|
☰ Links
|
|
| ID | 94331 |
|---|---|
| Name | Sabine |
| Other Names | サビーネ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sabine
Profile
Anime girl Sabine is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
magefortune rated Yandere Dark Elf: She Chased Me All the Way From Another World! ★
|
| Gamecrazy joined |
| Thunder2223 joined |

Facebook 
Millennium War Aigis
magefortune rated