|
☰ Links
|
|
| ID | 95138 |
|---|---|
| Name | Kyouka Tsumikusa |
| Other Names | 摘草 きょうか(つみくさ きょうか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Mugen no Sakura ~Hitsuya-hime Injoku Youshokutan~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 173cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 70cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kyouka Tsumikusa
Profile
Anime girl Kyouka Tsumikusa is a character from Mugen no Sakura ~Hitsuya-hime Injoku Youshokutan~.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Green hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Green | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No | (Yes) |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Mixxles joined |
| gore joined |

Facebook 
Mugen no Sakura ~Hitsuya-hime Injoku Youshokutan~