|
☰ Links
|
|
| ID | 95593 |
|---|---|
| Name | Isuzu Shizukura |
| Other Names | 閑倉 五十鈴(しずくら いすず) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Sen no Hatou, Tsukisome no Kouki -Hana Akari- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mariko Honda, 本多真梨子, ほんだ まりこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 82cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Isuzu Shizukura
Profile
Anime girl Isuzu Shizukura is a character from Sen no Hatou, Tsukisome no Kouki -Hana Akari-.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Gray hair that is To Ears length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | To Ears | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Slayers ★★★★★
|
| graintime joined |

Facebook 
Sen no Hatou, Tsukisome no Kouki -Hana Akari-
SK071 rated