One of the notable characters from Kazoku ~Haha to Shimai no Kyousei~, Erisu Tomizawa is recognized for very long brown hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97341 |
|---|---|
| Name | Erisu Tomizawa |
| Other Names | 富沢 絵莉栖 |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Kazoku ~Haha to Shimai no Kyousei~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mako Ayane, 綾音まこ, あやね まこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Erisu Tomizawa
Profile
Erisu Tomizawa is a character from Kazoku ~Haha to Shimai no Kyousei~.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Brown hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |
| RollingStationCubie joined |
20
15
Facebook 
Kazoku ~Haha to Shimai no Kyousei~
Luna_Bakugo faved