Hitomi Ootsuka is a character from Musuko no Tomodachi ni Otosarete featuring medium-length black hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97577 |
|---|---|
| Name | Hitomi Ootsuka |
| Other Names | 大塚 仁美 (おおつか ひとみ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Musuko no Tomodachi ni Otosarete |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Weight | 47kg |
| Bust | 92cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hitomi Ootsuka
Profile
Hitomi Ootsuka is a character from Musuko no Tomodachi ni Otosarete.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Black hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| gyyrfhjtev joined |
20
15
Facebook 
Musuko no Tomodachi ni Otosarete