|
☰ Links
|
|
| ID | 97973 |
|---|---|
| Name | Hiharu Nanase |
| Other Names | 七瀬 陽春 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Imouto Paradise! 3 ~Onii-chan to Go nin no Imouto no Sugoku! Ecchi Shimakuri na Mainichi~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuki Minase, 水瀬ゆき, みなせ ゆき |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 154cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hiharu Nanase
Profile
Anime girl Hiharu Nanase is a character from Imouto Paradise! 3 ~Onii-chan to Go nin no Imouto no Sugoku! Ecchi Shimakuri na Mainichi~.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Orange hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Bonkers faved Delicious in Dungeon (Anime)
|
| Bonkers joined |

Facebook 
Imouto Paradise! 3 ~Onii-chan to Go nin no Imouto no Sugoku! Ecchi Shimakuri na Mainichi~
Bonkers faved