|
☰ Links
|
|
| ID | 98272 |
|---|---|
| Name | Moe Hijikata |
| Other Names | 土方 萌 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Can Can Bunny Premiere 3 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Nene Tsukimori, 月森ねね, つきもり ねね |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | May 5 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 157cm |
| Bust | 97cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Moe Hijikata
Profile
Anime girl Moe Hijikata is a character from Can Can Bunny Premiere 3.
They have been indexed as Female Teen with Orange eyes and Black hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Orange | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Can Can Bunny Premiere 3