|
☰ Links
|
|
| ID | 98509 |
|---|---|
| Name | Carole Chaynes |
| Other Names | キャロル シェーヌ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Baldr Bringer |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Hotori Asami, , あさみ ほとり |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 153cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Carole Chaynes
Profile
Anime girl Carole Chaynes is a character from Baldr Bringer.
They have been indexed as Female Teen with Not Visible eyes and Black hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Not Visible | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Alestex44 joined |

Facebook 
Baldr Bringer