Wiora Auris appears in Ky*nyuu Onna Senshi Dogeza Saimin "Chikushou...... Atashi wa Omae no Omoidoori ni Nanka, Naranai kara na......!" as an unsorted character with short green hair, brown eyes, and elf ears.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 98534 |
|---|---|
| Name | Wiora Auris |
| Other Names | ウィオラ・ アウリス, Viola Auris |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ky*nyuu Onna Senshi Dogeza Saimin "Chikushou...... Atashi wa Omae no Omoidoori ni Nanka, Naranai kara na......!" |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Saki Minase, 水瀬沙季, みなせ さき |
| Tags | stockings |
| Personality | |
| Height | 170cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Wiora Auris
Profile
Wiora Auris is a character from Ky*nyuu Onna Senshi Dogeza Saimin "Chikushou...... Atashi wa Omae no Omoidoori ni Nanka, Naranai kara na......!".
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Green hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Green | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Ky*nyuu Onna Senshi Dogeza Saimin "Chikushou...... Atashi wa Omae no Omoidoori ni Nanka, Naranai kara na......!" (2019)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
| Anonymous | Jun 18, 2024 |
|---|---|
| BEST | |
6
6
Facebook 