Yuu Nobara is a character from Kotonoha Maichiru Natsu no Koe featuring long red hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98693 |
|---|---|
| Name | Yuu Nobara |
| Other Names | 野原 ゆう |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kotonoha Maichiru Natsu no Koe |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Eri Sendai, 仙台エリ, せんだい エリ |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | September 22 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 156cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuu Nobara
Profile
Yuu Nobara is a character from Kotonoha Maichiru Natsu no Koe.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Red hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Kotonoha Maichiru Natsu no Koe