|
☰ Links
|
|
| ID | 98926 |
|---|---|
| Name | Pnina Maluna Ferkel |
| Other Names | プニーナ・マルナ・フェアケル |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mako Ayane, 綾音まこ, あやね まこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Weight | 64kg |
| Bust | 95cm |
| Waist | 70cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Pnina Maluna Ferkel
Profile
Anime girl Pnina Maluna Ferkel is a character from Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and White hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1
21
Facebook 
Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~