Nagi Narusegawa appears in Hoshi Koi * Twinkle as one of the main characters with medium-length brown hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98941 |
|---|---|
| Name | Nagi Narusegawa |
| Other Names | 鳴瀬川 凪 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Hoshi Koi * Twinkle |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Eri Sendai, 仙台エリ, せんだい エリ |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | December 25 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 149cm |
| Bust | 74cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 76cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nagi Narusegawa
Profile
Nagi Narusegawa is a character from Hoshi Koi * Twinkle.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |

Facebook 
Hoshi Koi * Twinkle
Luna_Bakugo faved