Ryouko Nishikaze is a character from Warikiri Kousai ~Deatta Onna to Yari Makure~ featuring medium-length purple hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99752 |
|---|---|
| Name | Ryouko Nishikaze |
| Other Names | 西風 涼子 (にしかぜ りょうこ) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Warikiri Kousai ~Deatta Onna to Yari Makure~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | necklace, bun |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ryouko Nishikaze
Profile
Ryouko Nishikaze is a character from Warikiri Kousai ~Deatta Onna to Yari Makure~.
They have been indexed as Female Adult with Red eyes and Purple hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Mythicalsoul100 joined |
| Fkiska joined |

Facebook 
Warikiri Kousai ~Deatta Onna to Yari Makure~