|
☰ Links
|
|
| ID | 101651 |
|---|---|
| Name | Shuri Mikoshiba |
| Other Names | 御小柴 朱梨(みこしば しゅり) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Shihai no Kyoudan 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 166cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 92cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shuri Mikoshiba
Профиль
Anime girl Shuri Mikoshiba is a character from Shihai no Kyoudan 2.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Синий eyes and Белый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Белый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
14
34
68
Facebook 
Shihai no Kyoudan 2