|
☰ Links
|
|
| ID | 10449 |
|---|---|
| Name | Zastin Deviluke |
| Other Names | ザスティン |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | To Love-ru - Trouble |
| Media Type | ova |
| Voiced By | Takehito Koyasu, 子安武人, こやす たけひと |
| Теги | demon, ahoge, armor, cape |
| Личность | |
| Birthday | April 1 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 205cm |
| Weight | 108kg |
| Bust | 125cm |
| Waist | 111cm |
| Hip | 116cm |
| Blood Type | O |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Zastin Deviluke
Профиль
Anime boy Zastin Deviluke is a character from To Love-ru - Trouble.
They have been indexed as Мужчина Взрослый with Синий eyes and Белый hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Мужчина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Белый | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
To Love-ru - Trouble (2008)
To Love-Ru- Trouble (2008)
Motto To Love-Ru (2008)
To Love-Ru (Series) (2008)
To Love-Ru Darkness (2012)
To LOVE-Ru Darkness 2nd (2015)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
Natsumimi rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
| Mikahyakuya joined |


Facebook 
Natsumimi rated