Arisa Suzumura is an unsorted character from Katainaka ni Totsui de Kita Russia Musume to H Shimakuru Ohanashi known for medium-length Блондинка / Желтый hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 106966 |
|---|---|
| Name | Arisa Suzumura |
| Other Names | 鈴村アリサ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Katainaka ni Totsui de Kita Russia Musume to H Shimakuru Ohanashi |
| Media Type | ova |
| Voiced By | Botan Yumeno, 夢野ぼたん, ゆめの ぼたん |
| Теги | cleavage cutout |
| Личность | |
| Height | 163cm |
| Bust | 103cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 98cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Arisa Suzumura
Профиль
Arisa Suzumura is a character from Katainaka ni Totsui de Kita Russia Musume to H Shimakuru Ohanashi.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Синий eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения | Relations Graph
Wife of Kouta Suzumura
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
Цитаты | View All
“ Zdrávstvujte, ......Hello, I'm, Arisa. ”
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
| Anonymous | Jul 14, 2025 |
|---|---|
| HELL YEAAAAAAAH 💥🇺🇸🦅🇺🇸🦅💥🦅🇺🇸🦅💥🦅🇺🇸🦅💥💥🇺🇸🦅💥💥 | |
Kawaii or NOT?!
| moshiwake joined |
| Labrinthus joined |
2
4
4
Facebook 
Katainaka ni Totsui de Kita Russia Musume to H Shimakuru Ohanashi