|
☰ Links
|
|
| ID | 110517 |
|---|---|
| Name | Yulia |
| Other Names | ユリア |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Langrisser Mobile |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| Теги | midriff, earrings, headdress |
| Личность | |
| Height | 169cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 84cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 83cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yulia
Профиль
Anime girl Yulia is a character from Langrisser Mobile.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Красный eyes and Коричневый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|

Facebook 
Langrisser Mobile
SKyongmania faved