☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 112640 |
|---|---|
| Name | Kumi Morino |
| Other Names | 森野 球美 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kemonomichi ☆ Girlish Square |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Minori Ozawa, 小澤みのり, おざわ みのり |
| Теги | |
| Личность | |
| Birthday | May 24 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 153cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kumi Morino
Профиль
Anime girl Kumi Morino is a character from Kemonomichi ☆ Girlish Square.
They have been indexed as Женщина Подросток with желтый eyes and Коричневый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | желтый | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Семейное древо
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| ppeople joined |
| geer1643 joined |
1
15 
Facebook 

Kemonomichi ☆ Girlish Square