|
☰ Links
|
|
| ID | 1137 |
|---|---|
| Name | Haruna Misaki |
| Other Names | 岬 春那(みさき はるな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Step by Steady |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Natsumi Yanase, 柳瀬なつみ, やなせ なつみ |
| Теги | dress |
| Личность | |
| Birthday | September 16 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 155cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 80cm |
| Blood Type | AB |
| Role | Homeroom teacher |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haruna Misaki
Профиль
Anime girl Haruna Misaki is a character from Step by Steady.
They have been indexed as Женщина Подросток with Green eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Jd_5622 joined |
magefortune rated Yandere Dark Elf: She Chased Me All the Way From Another World! ★
|


Facebook 
Step by Steady
magefortune rated