|
☰ Links
|
|
| ID | 1143 |
|---|---|
| Name | Natsumi |
| Other Names | 夏美先生(なつみせんせい) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Step by Steady |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kaori Fujisaki, 藤咲かおり, ふじさき かおり |
| Теги | labcoat, turtleneck |
| Личность | |
| Birthday | March 6 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 165cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 89cm |
| Blood Type | B |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsumi
Профиль
Anime girl Natsumi is a character from Step by Steady.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Оранжевый eyes and Оранжевый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Оранжевый | |
| Цвет волос | Оранжевый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.


Facebook 
Step by Steady