Yukari Fujimi is a character from Tsukushite Ageru no ni!! featuring medium-length Блондинка / Желтый hair and Красный eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 126 |
|---|---|
| Name | Yukari Fujimi |
| Other Names | 藤見 ゆかり(ふじみ ゆかり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Tsukushite Ageru no ni!! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Junko Nakata, 中田順子, なかた じゅんこ |
| Теги | school uniform, hairclip, cross, hair intakes |
| Личность | |
| Role | Osananajimi |
| Height | 156cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 80cm |
| Birthday | July 3 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Blood Type | B |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yukari Fujimi
Профиль
Yukari Fujimi is a character from Tsukushite Ageru no ni!!.
They have been indexed as Женщина Подросток with Красный eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Hototogisu
|
SKyongmania rated Echocalypse ★★★★
|

Facebook 
Tsukushite Ageru no ni!!
Tsukushite Agerunoni! PLUS
SKyongmania faved
SKyongmania rated