One of the notable characters from WANNABE→CREATORS, Nanami Hirasaka is recognized for medium-length Бордо hair and желтый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 129462 |
|---|---|
| Name | Nanami Hirasaka |
| Other Names | 比良坂 奈々美 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | WANNABE→CREATORS |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Saya Kazuki, 花月さや, かづき さや |
| Теги | maid, gloves, bun, stockings |
| Личность | |
| Bust | 105cm |
| Waist | 61cm |
| Hips | 85cm |
| Height | 156cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nanami Hirasaka
Профиль
Nanami Hirasaka is a character from WANNABE→CREATORS.
They have been indexed as Женщина Подросток with желтый eyes and Бордо hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | желтый | |
| Цвет волос | Бордо | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
58
9
74
Facebook 
WANNABE→CREATORS