|
☰ Links
|
|
| ID | 130581 |
|---|---|
| Name | Honeybell Yukusasa |
| Other Names | 行笹 ハニーベル |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Harem x Shangri-La |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 160cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 55cm |
| Hips | 85cm |
| Cup Size | J |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Honeybell Yukusasa
Профиль
Anime girl Honeybell Yukusasa is a character from Harem x Shangri-La.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Slayers ★★★★★
|
| graintime joined |
1
1
Facebook 
Harem x Shangri-La
SK071 rated