☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 142 |
|---|---|
| Name | Rinka Mochizuki |
| Other Names | 望月 凛果(もちづき りんか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Koi-iro Chu Lips |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kei Mizusawa, 瑞沢渓, みずさわ けい |
| Теги | twintails, hair intakes, school uniform, ribbon |
| Личность | |
| Role | Iincho |
| Height | 160cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 80cm |
| Birthday | July 11 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Blood Type | A |
Меню
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rinka Mochizuki
Профиль
Anime girl Rinka Mochizuki is a character from Koi-iro Chu Lips.
They have been indexed as Женщина Подросток with Green eyes and Коричневый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Семейное древо
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| lntrsx joined |
| rikasaurus joined |


Facebook 

Koi-iro Chu Lips