One of the notable characters from Koi-iro Chu Lips, Mei Yozakura is recognized for long green hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 143 |
|---|---|
| Name | Mei Yozakura |
| Other Names | 夜桜 芽衣(よざくら めい) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Koi-iro Chu Lips |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kayo Wada, 和田カヨ, わだ かよ |
| Теги | hairband, v bangs, twintails, hair tube, school uniform, ribbon |
| Личность | |
| Height | 152cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 81cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mei Yozakura
Профиль
Mei Yozakura is a character from Koi-iro Chu Lips.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Green hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Green | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Sectex joined |

Facebook 
Koi-iro Chu Lips