One of the notable characters from Hatsukoi Master Up, Shizuri Kadenokouji is recognized for medium-length Коричневый hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 144342 |
|---|---|
| Name | Shizuri Kadenokouji |
| Other Names | 勘解由小路 静里 |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Hatsukoi Master Up |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Hakase Shimashima, しましまはかせ, しましまはかせ |
| Теги | |
| Личность | |
| Birthday | January 28 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Age | 23 |
| Height | 164cm |
| Bust | 100cm |
| Waist | 60cm |
| Hips | 98cm |
| Cup Size | I |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shizuri Kadenokouji
Профиль
Shizuri Kadenokouji is a character from Hatsukoi Master Up.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Синий eyes and Коричневый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| MrVladPlay joined |
| Natsu22s joined |
3
73
80
44
Facebook 
Hatsukoi Master Up