One of the notable characters from Tsukushite Ageruno! ~Datte Onii-chan no Oyome-san ni Naritaindamon~, Ehon Nonohara is recognized for short Розовый hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 146 |
|---|---|
| Name | Ehon Nonohara |
| Other Names | 野乃原 えほん(ののはら えほん) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Tsukushite Ageruno! ~Datte Onii-chan no Oyome-san ni Naritaindamon~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Keiko Suzuki, すずきけいこ, |
| Теги | stockings, bow, twintails |
| Личность | |
| Height | 146cm |
| Weight | 40kg |
| Bust | 69cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 71cm |
| Birthday | November 22 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Blood Type | B |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ehon Nonohara
Профиль
Ehon Nonohara is a character from Tsukushite Ageruno! ~Datte Onii-chan no Oyome-san ni Naritaindamon~.
They have been indexed as Женщина Подросток with Green eyes and Розовый hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Розовый | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| 8008milk joined |

Facebook 
Tsukushite Ageruno! ~Datte Onii-chan no Oyome-san ni Naritaindamon~