☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 147871 |
|---|---|
| Name | Bedivere |
| Other Names | ベディヴィア |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Lost Sword |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Теги | blunt bangs, gloves |
| Личность | |
| Birthday | April 7 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 165cm |
| Weight | 52kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 92cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Bedivere
Профиль
Anime girl Bedivere is a character from Lost Sword.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Green eyes and Блондинка / Желтый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.

Facebook 

Lost Sword