|
☰ Links
|
|
| ID | 148070 |
|---|---|
| Name | Hagumi Oomatsu |
| Other Names | 大松 育実 |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 159cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 58cm |
| Hips | 89cm |
| Cup Size | E |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hagumi Oomatsu
Профиль
Anime girl Hagumi Oomatsu is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as Женщина Ребенок with Not Visible eyes and Розовый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Not Visible | |
| Цвет волос | Розовый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Ребенок | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to