|
☰ Links
|
|
| ID | 148071 |
|---|---|
| Name | Hotaru Sakuramachi |
| Other Names | 桜町 ほたる |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 148cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 52cm |
| Hips | 81cm |
| Cup Size | B |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hotaru Sakuramachi
Профиль
Anime girl Hotaru Sakuramachi is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as Женщина Подросток with желтый eyes and Черный hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | желтый | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Elias rated Ichijouma Mankitsu Gurashi! ★★★★★
|
| shdow02 joined |
| Kishyy joined |
Elias faved Killed Again, Mr. Detective?
|

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to
Elias rated
Elias faved