|
☰ Links
|
|
| ID | 148083 |
|---|---|
| Name | Hana Misono |
| Other Names | 御園 花 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Futago no Koi wa Minukenai |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuuri Matsuoka, 松岡侑里, まつおか ゆうり |
| Теги | |
| Личность | |
| Birthday | December 25 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 158cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 90cm |
| Cup Size | G |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hana Misono
Профиль
Anime girl Hana Misono is a character from Futago no Koi wa Minukenai.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Белый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Белый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved One Piece The Movie: Mega Mecha Soldier of Karakuri Castle
|

Facebook 
Futago no Koi wa Minukenai
SKyongmania faved