|
☰ Links
|
|
| ID | 148140 |
|---|---|
| Name | Rio Kohanai |
| Other Names | 小花衣 凛桜 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Mama Love! 2 ~Ore no Kanojo wa Ore no Mama ☆ Sewayaki Kyonyuu Rio-mama~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Saya Kazuki, 花月さや, かづき さや |
| Теги | |
| Личность | |
| Bust | 101cm |
| Waist | 60cm |
| Hips | 92cm |
| Cup Size | G |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rio Kohanai
Профиль
Anime girl Rio Kohanai is a character from Mama Love! 2 ~Ore no Kanojo wa Ore no Mama ☆ Sewayaki Kyonyuu Rio-mama~.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Фиолетовый eyes and Коричневый hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| BROTHERINCHRIST joined |
Elias rated Tadaima, Ojamasaremasu! ★★★★★
|
Elias faved Tadaima, Ojamasaremasu!
|

Facebook 
Mama Love! 2 ~Ore no Kanojo wa Ore no Mama ☆ Sewayaki Kyonyuu Rio-mama~
Elias rated