|
☰ Links
|
|
| ID | 148147 |
|---|---|
| Name | Suzume Azumino |
| Other Names | 安曇野 鈴芽 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Aibeya 3 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 160cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 62cm |
| Hips | 98cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Suzume Azumino
Профиль
Anime girl Suzume Azumino is a character from Aibeya 3.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Бордо hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Бордо | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Elias rated Tadaima, Ojamasaremasu! ★★★★★
|
Elias faved Tadaima, Ojamasaremasu!
|

Facebook 
Aibeya 3
Elias rated