Mana Nagasumi appears in Sorauta as an unsorted character with very long Синий hair and Синий eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 172 |
|---|---|
| Name | Mana Nagasumi |
| Other Names | 永澄 真奈 (ながすみ まな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Sorauta |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Junko Asami, 麻見順子, あさみ じゅんこ |
| Теги | school uniform, bow, twintails, hair ribbons, ghost |
| Личность | |
| Blood Type | O |
| Height | 158cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 83cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mana Nagasumi
Профиль
Mana Nagasumi is a character from Sorauta.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Синий hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Синий | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Sorauta