☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 173 |
|---|---|
| Name | Chika Sakura |
| Other Names | 佐倉 知夏(さくら ちか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Sorauta |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | twintails, hair ribbons, stockings |
| Личность | |
| Blood Type | B |
| Height | 153cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 79cm |
| Role | Osananajimi |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chika Sakura
Профиль
Anime girl Chika Sakura is a character from Sorauta.
They have been indexed as Женщина Подросток with Коричневый eyes and Оранжевый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Коричневый | |
| Цвет волос | Оранжевый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Семейное древо
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
Rei rated Helck ★★★★
|


Facebook 

Sorauta
Rei rated