Midori Byakudan is a supporting character from Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack! known for very long Черный hair and Фиолетовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 20141 |
|---|---|
| Name | Midori Byakudan |
| Other Names | 白檀 翠 (びゃくだん みどり) |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miwa Kitahara, 北原 美和, きたはら みわ |
| Теги | hairband, school uniform, knee highs, hime cut, vest, bow, short |
| Личность | Pervert |
| Height | 152cm |
| Weight | 41kg |
| Bust | 83cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 85cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
2 Character of the Month nominations |
|
Midori Byakudan
Профиль
Midori Byakudan is a character from Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack!.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Черный hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения | Relations Graph
Friend of Suzuran Himenohara
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Recksley faved Kimi ni Todoke 3rd Season
|
Recksley rated Mysterious Girlfriend X ★★★★★
|
11
12
Facebook 
Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack!
Recksley faved
Recksley rated