Haruna Yamashiro is a character from FUTA ANE ~ Bitter & Sweet featuring very long Синий hair and Фиолетовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 20182 |
|---|---|
| Name | Haruna Yamashiro |
| Other Names | 山城 春奈 (やましろ はるな) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | FUTA ANE ~ Bitter & Sweet |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Nami Kurokawa, 黒河奈美, くろかわ なみ |
| Теги | bikini, mini skirt, shirt |
| Личность | |
| Height | 162cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 83cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haruna Yamashiro
Профиль
Haruna Yamashiro is a character from FUTA ANE ~ Bitter & Sweet.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Фиолетовый eyes and Синий hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Синий | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Sectex joined |

Facebook 
FUTA ANE ~ Bitter & Sweet