One of the notable characters from FUTA ANE ~ Bitter & Sweet, Mikoto Yamashiro is recognized for very long Коричневый hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 20185 |
|---|---|
| Name | Mikoto Yamashiro |
| Other Names | 山城 美琴 (やましろ みこと) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | FUTA ANE ~ Bitter & Sweet |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuka Inokuchi, 猪口有佳, いのくち ゆか |
| Теги | necklace, beads, jacket, bikini, dress |
| Личность | |
| Height | 162cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 57cm |
| Hips | 88cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mikoto Yamashiro
Профиль
Mikoto Yamashiro is a character from FUTA ANE ~ Bitter & Sweet.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Синий eyes and Коричневый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Silk joined |
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|

Facebook 
FUTA ANE ~ Bitter & Sweet
Luna_Bakugo faved